Spoření s NOBLESS

Naše společnost si od počátku své činnosti stanovila jednoznačný cíl. Otevřít svět diamantových burz široké veřejnosti. Ačkoli panuje ve společnosti obecný předpoklad, že diamanty a šperky se týkají pouze uzavřené komunity majetných jedinců, jsme připraveni vám dokázat, že prostřednictvím naší služby NOBLESS DEPOSIT je možné připravit investiční diamantové portfolio i těm, kteří mají k dispozici na investice či spoření pouze několik set korun měsíčně. Služba NOBLESS DEPOSIT poskytuje možnost získat investiční diamant bez nutnosti jednorázové investice vyšší než 5% kupní ceny drahého kamene. A to buď formou pravidelné úložky pevně stanovené spořící částky, nebo formou splátek kupní ceny.

 

Investiční spoření

Naši investiční poradci vám připraví spořící plán přesně odpovídající vašim možnostem a představám. K nim bude vybrán konkrétní investiční diamant, který pro vás bude deponován do naspoření cílové částky. Na počátku postačí uložit pouze 5% kupní ceny pořizovaného diamantů. Zbylá část kupní ceny je spořena v pravidelných částkách po dobu 1 – 7 let. Spoření je možné kdykoli bez sankcí ukončit.

 

Prodej formou splátek

Pro ty, kterým více vyhovuje možnost držet investiční diamant od počátku při sobě, a zároveň nechtějí snižovat své cashflow, nabízíme ve spolupráci s předními evropskými bankovními domy možnost pořídit si investiční diamant na splátky s úrokem již od 4,9% p.a.


Spoření do investičních diamantů kombinuje výhody klasického ukládání přebytečných prostředků a dlouhodobou výnosnost diamantů. Nechte si zdarma a nezávazně sestavit na míru vaše spořící portfolio, budete překvapeni, že svět výnosného spoření nekončí u stavebních spořitelen a investičních pojistek.

Těšíme se na setkání s vámi.

Novinky ze světa diamantů

ÚNOR 01, 2019


Veletrh diamantů v Izraeli

V Izraeli se koná obří veletrh diamantů. I když se drahé kameny v zemi netěží, židovský stát si udržuje přední místo na světě v jejich zpracování a prodeji.

Detail

BŘEZEN 20, 2018


Když kámen, tak růžový. Aukční síně hlásí rekordní výsledky trhu se šperky

Dvě nejznámější světové aukční síně Sotheby’s a Christie’s vydražily v roce 2017 šperky za 1,1 miliardy dolarů (22,7 miliardy korun). Obě společnosti zaznamenaly nové rekordní částky za prodeje růžových diamantů.

Detail

ZÁŘÍ 18, 2017


Ceny barevných drahokamů za deset vzrostly až o stovky procent

Ceny nejpopulárnějších drahokamů stouply za posledních deset let až o stovky procent. Z kategorie barevných drahých kamenů se nejvýrazněji zhodnocují turmalíny, smaragdy a rubíny.

Detail

ČERVENEC 12, 2017


Barevné diamanty šplhají na nová maxima, zájem o investiční klenoty roste

Ceny nejkvalitnějších růžových diamantů podle agentury Reuters vykazují od roku 2005 průměrný roční růst o 14 %. Analytici se ale shodují, že ceny porostou ještě rychleji.

Detail

DUBEN 11, 2017


Aukční dům vystavuje náušnice v hodnotě kolem 1,5 miliardy korun

V londýnské aukční síně Sotheby's jsou v pondělí vystaveny dvě nejcennější diamantové náušnice, jež se dosud na aukci dražily. První z nich je z modrého diamantu Apollo, druhá z růžového diamantu nazvaného Artemis.

Detail

DUBEN 04, 2017


Rekordní suma za růžový diamant. Kupec na aukci nabídl 1,8 miliardy

Z aukce v Hong Kongu vzešel světový rekordman mezi nejdražšími diamanty. Kupec za růžový klenot Pink Star zaplatil 71,2 milionu dolarů, což je v přepočtu 1,823 miliardy korun.

Detail

BŘEZEN 17, 2017


V Sieře Leone našli jeden z největších diamantů historie

V africkém státě Sierra Leone objevili diamant o váze 709 karátů. Podle webu BBC News patří do dvacítky největších diamantů, jaké kdy byly nalezeny.

Detail

ÚNOR 22, 2017


Podle odborníků nastává vhodná doba na nákup diamantů

Pro nákup investičních kamenů je díky nižším cenám a předpokládanému růstu poptávky vhodná doba. Navíc v dlouhodobém horizontu nabízí stabilně zajímavý výnos. Diamanty jsou jistota, která skvěle vyváží a doplní dynamické investice v investičním portfoliu.

Detail

ÚNOR 06, 2017


NOBLESS CZECH, VÝHODNÁ INVESTICE DO DRAHÝCH KAMENŮ

Za poslední dva roky se stala čím dál více oblíbenější investice do drahých kamenů. Už není jen výsadou těch nejbohatších. Důvodem je komfort vysokého výnosu spolu s bezpečným způsobem investování.

Detail