O nás

Investice do drahých kamenů se za poslední dva roky výrazně rozšířila z oblasti, kam měli přístup jen ti nejbohatší mezi mnohem širší okruh zájemců. Je to dáno především komfortem vysokého výnosu v kombinaci s konzervativním a tedy i bezpečným způsobem investování. Přesto považujeme takovou investici za ryze privátní službu, kterou nelze poskytovat ve světě online nákupů. K našim klientům tedy přistupujeme velmi individuálně. Na osobní schůzce proto nejprve vyslechneme požadavky klienta a poté představíme možné varianty investičního portfolia. Vše probíhá diskrétně v privátních prostorech případně na místě, které klient sám zvolí. 

Naše specializace se dělí na oblast prodeje drahých kamenů, šperků s drahokamy a s nimi souvisejících služeb a dále plánování investičních portfolií ve středně až dlouhodobém horizontu. V druhém směru pak poskytujeme odborné konzultační služby pro klienty, kteří potřebují drahokam či šperk rychle prodat. Samostatnou kapitolou pak zůstává individuální šperkařská práce pro běžné, ale i velmi náročné klienty.

Spolupracujeme se znalci v oboru oceňování diamantů a šperků s drahými kameny, gemologickými laboratořemi pro zjišťování pravosti a certifikaci diamantů. Můžete si být naprosto jisti, že každý kus našeho zboží je opatřen celosvětově uznávanými certifikáty zaručující kvality drahého kamene.

Jsme česká firma bez zahraničního kapitálu, která si zakládá na korektním přístupu ke klientovi. I proto nabízíme možnost prověření kvalit prodávaného zboží nezávislými laboratorními odborníky a respektujeme sjednanou lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodu.

Nejste si jisti, zdali je pro Vás investice do diamantů dostatečně zajímavá? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám představíme svět neomezených investičních příležitostí přírodních diamantů.

Na plnění Vašich snů a přání se těší tým obchodníků NOBLESS CZECH s.r.o.

 

 

 

 

Novinky ze světa diamantů

ÚNOR 01, 2019


Veletrh diamantů v Izraeli

V Izraeli se koná obří veletrh diamantů. I když se drahé kameny v zemi netěží, židovský stát si udržuje přední místo na světě v jejich zpracování a prodeji.

Detail

BŘEZEN 20, 2018


Když kámen, tak růžový. Aukční síně hlásí rekordní výsledky trhu se šperky

Dvě nejznámější světové aukční síně Sotheby’s a Christie’s vydražily v roce 2017 šperky za 1,1 miliardy dolarů (22,7 miliardy korun). Obě společnosti zaznamenaly nové rekordní částky za prodeje růžových diamantů.

Detail

ZÁŘÍ 18, 2017


Ceny barevných drahokamů za deset vzrostly až o stovky procent

Ceny nejpopulárnějších drahokamů stouply za posledních deset let až o stovky procent. Z kategorie barevných drahých kamenů se nejvýrazněji zhodnocují turmalíny, smaragdy a rubíny.

Detail

ČERVENEC 12, 2017


Barevné diamanty šplhají na nová maxima, zájem o investiční klenoty roste

Ceny nejkvalitnějších růžových diamantů podle agentury Reuters vykazují od roku 2005 průměrný roční růst o 14 %. Analytici se ale shodují, že ceny porostou ještě rychleji.

Detail

DUBEN 11, 2017


Aukční dům vystavuje náušnice v hodnotě kolem 1,5 miliardy korun

V londýnské aukční síně Sotheby's jsou v pondělí vystaveny dvě nejcennější diamantové náušnice, jež se dosud na aukci dražily. První z nich je z modrého diamantu Apollo, druhá z růžového diamantu nazvaného Artemis.

Detail

DUBEN 04, 2017


Rekordní suma za růžový diamant. Kupec na aukci nabídl 1,8 miliardy

Z aukce v Hong Kongu vzešel světový rekordman mezi nejdražšími diamanty. Kupec za růžový klenot Pink Star zaplatil 71,2 milionu dolarů, což je v přepočtu 1,823 miliardy korun.

Detail

BŘEZEN 17, 2017


V Sieře Leone našli jeden z největších diamantů historie

V africkém státě Sierra Leone objevili diamant o váze 709 karátů. Podle webu BBC News patří do dvacítky největších diamantů, jaké kdy byly nalezeny.

Detail

ÚNOR 22, 2017


Podle odborníků nastává vhodná doba na nákup diamantů

Pro nákup investičních kamenů je díky nižším cenám a předpokládanému růstu poptávky vhodná doba. Navíc v dlouhodobém horizontu nabízí stabilně zajímavý výnos. Diamanty jsou jistota, která skvěle vyváží a doplní dynamické investice v investičním portfoliu.

Detail

ÚNOR 06, 2017


NOBLESS CZECH, VÝHODNÁ INVESTICE DO DRAHÝCH KAMENŮ

Za poslední dva roky se stala čím dál více oblíbenější investice do drahých kamenů. Už není jen výsadou těch nejbohatších. Důvodem je komfort vysokého výnosu spolu s bezpečným způsobem investování.

Detail