NOBLESS CZECH, VÝHODNÁ INVESTICE DO DRAHÝCH KAMENŮ

06.02.2017

Za poslední dva roky se stala čím dál více oblíbenější investice do drahých kamenů. Už není jen výsadou těch nejbohatších. Důvodem je komfort vysokého výnosu spolu s bezpečným způsobem investování. Přesto se jedná o zcela privátní službu, která nemůže být poskytována prostřednictvím online nákupů. Ke svým klientům přistupuje firma Nobless Czech zodpovědně a individuálně. Na první schůzce nejprve vysloví své požadavky klient, načež mu firma představí možné varianty, do čeho investovat. Vše probíhá privátně, místo setkání může být zvoleno klientem.

Nobless Czech se specializuje na prodej šperků s drahokamy a s nimi souvisejícími službami, prodej drahých kamenů a plánování investičních portfolií v delším horizontu. Dále poskytuje odborné konzultační rady pro klienty, kteří potřebují drahý kámen nebo šperk rychle prodat. Zároveň firma nabízí individuální šperkařské práce pro běžné, ale i velmi náročné klienty. Spolupracuje se skutečnými znalci oboru oceňování diamantů a šperků s drahými kameny a také s gemologickými laboratořemi pro zjišťování pravosti a certifikaci diamantů. Každý nabízený produkt je opatřen celosvětově uznávanými certifikáty, které zaručují pravost kamene.

Společnost nabízí možnost prověření kvality prodávaného zboží nezávislými odborníky, respektuje sjednanou lhůtu pro navrácení zboží bez udání důvodu. Pokud si nejste jisti, zda je pro Vás investice do diamantů dostatečně zajímavá, kontaktujte Nobless Czech. Rádi Vám svět investičních příležitostí drahých kamenů představí.

Zdroj: http://www.luxus.cz/nobless-czech-vyhodna-investice-do-drahych-kamenu

»zpět do archivu novinek